Main menu

vancouver

Kanada Vize Başvuru Formu

Kanada vize başvuru formu, Kanada Konsolosluğu tarafından hazırlanmıştır ve resmi belge niteliği taşır. Kanada’ya gitmek isteyen kişilerin başvuru amaçları ne olursa olsun Kanada vize başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Kanada vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunu tamamen doldurduktan sonra imzalamanız gerekmektedir. Atacağınız imza sizlere bazı yükümlülükler vermektedir. Form uluslararası geçerliliği olan, resmi bir belgedir. Formunuzu yanıltıcı ve yanlış bilgiler verecek şekilde doldurmanız Kanada vizenizin reddedilmesine olanak sağlayacağı gibi, bir daha Kanada'ya seyahat edememenize ve para cezası almanıza yol açabilir.

Kanada vize başvuru formunu tam olarak doldurup imzalamanız ve Kanada Konsolosluğu tarafından istenilen evraklar ile birlikte Kanada vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Evrakların, form ile uyumlu olmalıdır. Formdaki bilgiler ile evrakların uymaması, Kanada vize reddi almanıza sebep olur.

Kanada vizenizi almanız, Kanada’ya giriş yapacağınız anlamı taşımaz. Kanada’ya giriş yapmanız sınır güvenliklerinin sorumluluğu altındadır. Kanada vize başvuru formunda sizlere bu bilgiyi veren uyarı bulunmaktadır.